Rudens nometne Turcijā 2018.gada 20. – 27.oktobris Jau trešo reizi mēs organizējam maiņu Turcijā rudens brīvlaika laikā. 2017.gadā atpūta un viesnīca mums ļoti patika, tāpēc jau noslēdzām līgumu par 2018.gada rudens brīvlaiku, kas norisināsies no 20.līdz 27.oktobrim (7 naktis).

Aktīva atpūta, sporta spēles un kvesti tīrā un svaigā gaisā, priežu meža kalnu pakājē, jūras peldes, draudzīgas attiecības ar vienaudžiem un tikai pozitīvas emocijas – tas nostiprinās gan veselību, gan garu. Tieši šo jūsu bērnam piedāvā nometne Forestcamp.

Svarīgs faktors vecākiem – pilnīga bērnu drošība, un to nodrošinās labākie Forestcamp nometnes audzinātāji.

Viesnīca „Akka Alinda Hotel 5*” atrodas ciematā Kirišs, kas ir 60 km attālumā no Antālijas lidostas, 7km no pilsētas Kemeras. No ziemeļiem apkārtne ir pasargāta ar kalniem un priežu mežiem, viesnīca izvietota pašā jūras krastā ar labu smilšu – oļu pludmali un laipu. Gleznaina ainava ar baseiniem, kalniņiem, slēgtajiem baseiniem, lielu dārzu.

Ūdens jūrā šajā laikā vēl nav atdzisis, apmēram 23-24 grādi – PĀRBAUDĪTS!

Lidojam ar Lietuvas TEZ TOUR, Lietuvas aviokompānija Small Planet Airlines.
Grupā 36 cilvēki, 5 no tiem ir audzinātāji.
Ceļazīmes cena: 568 eiro bērniem, 580 eiro- vecākiem. Pie pilnas apmaksas līdz 15.februārim - 10% atlaide.

Cenā iekļauts:
bērnu pavadīšana ceļā,
nometnes programma (dažādas piedzīvojumus spēles, kvesti),
atbildīgu un pārbaudītu audzinātāju darbs,
lidojums Viļņa – Antālija – Viļņa,
grupas transfēris Turcijā,
dzīvošana „Akka Alinda Hotel 5*” viesnīcā,
ēdināšana (viss iekļauts),
bagāža 20 kg un rokasbagāža 5 kg.

Ceļazīmes cenā nav iekļauts transfērs līdz Viļņas lidostai, var doties paši, bet mēs organizēsim transportu no Daugavpils un no Rīgas.
Kā arī no vecākiem ir nepieciešama notāra apstiprināta pilnvara par bērna patstāvīgu izceļošanu no valsts angļu valodā, apdrošināšana un ārsta zīme.

Vietas rezervēšanai ir nepieciešams aizpildīt anketu vietnē forestcamp.lv un iemaksāt avansu 100 EUR apmērā, konta numurs tiks norādīts atbildē. Līdz 20.jūlijam nepieciešams piemaksāt vēl 120 EUR, atlikušo summu nepieciešams nomaksāt līdz 2018.gada 15.septembrim.
Drīkst mainīt bērna vārdu, uzvārdu bez papildus samaksas līdz 20.septembrim, pēc tam visas izmaiņas būs par maksu.

Uzdāviniet savam bērnam fantastisku atpūtu mūsu nometnē Forestcamp Turcijā.

Fotogrāfijas par atpūtu 2017.gadā skatīt šeit https://www.facebook.com/pg/forestcamp.lv/photos/?tab=album&album_id=1521421191277900