Jaunumi

  


Bērnu vasaras nometnE

„Forestcamp”

Bērnu vasaras tūrisma un izklaides nometne ir izvietota
Daugavpils novada Skrudalienas pagastā, tālu no pilsētas priežu mežā tīra un dzidra ezera krastā.

Bērnus gaida: izvietošana jaunās mūsdienīgās, ūdens necaurlaidīgās teltīs vai vasaras mājiņās, veselīgs ēdiens 4 reizes dienā, kvalificēts personāls, kas ar mīlestību un atbildību izturās pret bērniem, peldēšanās siltā ezerā, interesanta un daudzveidīga programma.

Katrai maiņai, izņemot Forestcamp - Klasiskā, būs īpaša papildu tematika!


Informējam, ka no 30.11.2021. līdz turpmākajiem norādījumiem valdība paplašina iespējas bērniem piedalīties nometnēs. Grozījumi paredz atļaut rīkot bērnu nometnes klātienē, stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Nometnē var piedalīties darbinieki/personāls, kuriem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Bērni, sākot no 12 gadu vecuma, nometnē varēs piedalīties tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Savukārt bērni, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu, nometnē varēs piedalīties ar SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas testu, kas veikts pēdējo 72 stundu laikā pirms nometnes sākuma.

Ir sākusies pieteikumu pieņemšana 2022.gada vasaras sezonai.

Informējam, ka 2022.gadā gaidīšanas rindas nebūs.

Lūgums sekot līdzi aktuālajai informācijai par brīvajām vietām sadaļā VIETU PIEEJAMĪBA, reģistrēties var tikai maiņām, kur ir brīvas vietas.